

Res imam rada barve in barvite vzorce. Rada pa ustvarjam tudi s preprosto črno in belo. Sploh črna je zame barva elegance. In vsi vzorci bele in črne so tako jasni in izraziti. Všeč mi je, ker se vidi vsak najdrobnejši detajl. Vidijo se vse posebnosti (tudi tiste napake zaradi katerih se jezim še nekaj časa...) in prehodi skozi sivine od črne k beli in nazaj.
Bela in črna sta zakon!
Katerokoli barvo ste izbrale danes, počutite se lepe in posebne!
Majda
Ogrlice su ti prekrasne..I ja volim kombinirati bijelu i crnu, ta kombinacija mi je jako elegantna.
OdgovoriIzbrišiLP
U, koliko različnih oblik in vzorce. Super.
OdgovoriIzbrišiJa, črno bela kombinacija je zmeraj lepa. Super, da je bela res bela in ti ni ponagajala s kakšnim odtenkom.
OdgovoriIzbrišiOgrlice pa so res "barvite" zaradi oblik in vzorcev.
Ses strinjam: ČB zažge. Vedno, tudi tokrat!
OdgovoriIzbrišiLepo si jih nanizala, te svoje Poly umetnine.
OdgovoriIzbrišiPozdravček.
Napake verjetno vidiš samo ti :)
OdgovoriIzbrišiTale ČB kombinacija je zakon!
S črno-belo kombinacijo ne moreš "faliti". Ampak barve,žive barve te imam še zmeraj rajši :-)Sploh tvoje hiške...
OdgovoriIzbrišiTudi meni je zelo všeč črno bela.
OdgovoriIzbrišiLepe ogrlice.
S čudovitimi detajli in vzorci si se poigravala, prav na blizu sem si jih ogledovala in občudovala, zelo lepo so ti uspeli.
OdgovoriIzbrišiZeloo lepa ogrlica. Če jo gledam in potem še preberem kaj si napisala, se mi zdi vse tako preprosto in potem poskusim še jaz kaj ustvariti iz črne in bele mase.....no, uglavnem se use spacka.:)
OdgovoriIzbrišiObčudujem tvoje ročno delo. Oglice so res lepe. In črno bela kombinacija je zmeraj lepa in elegantna.
OdgovoriIzbrišiNo pa tudi prejšnje niso bile nič manj lepe, le drugačne.
Zelo lepe kuglice si naredila
OdgovoriIzbriši